Jesteś tutaj

Gabinet

Holistycznemu działaniu służy poddawanie się różnym sposobom uzdrawiania, zawsze lepiej gdy stosuje się kilka metod. W gabinecie L. J. Okuniewskiego obok psychobioenergoterapii, można skorzystać z rozmaitych technik medycyny niekonwencjonalnej. Bardzo popularna jest, umownie nazwana - muszloterapia czy też stożkoterapia.

  

Chromoterapia ( leczenie kolorami), w której wyróżniamy dwie techniki. Pierwsza polega na naświetlaniu części ciała konkretnymi barwami, druga na wykorzystaniu radiestezji, ściślej wahadła.

W gabinecie również stosowane są podwójne piramidki służące przede
wszystkim do zdejmowania bólu, cylindry Faraona, wahadła z solami Schusslera...

     

Lech Okuniewski podejmuje się udzielenia pomocy we wszystkich dolegliwościach. W każdym przypadku działa na organizm i psychikę inaczej, innymi metodami, bo każdy z nas jest inny. W swojej pracy spotyka się z dolegliwościami, których medycyna nie może zdiagnozować. Osoby leczone są przez psychiatrów, psychologów czy neurologów bez efektów. Przyczyny takich stanów są problemy związane z innymi niebezpieczeństwami astralnymi, jak byty astralne, wampiryzm energetyczny...To co robi, to nie są typowe egzorcyzmy. Często pracuje na bazie czystej psychobioenergoterapii, pod wpływem, której obcy byt znajdujący się w ciele fizycznym lub astralnym ustępuje, a jego miejsce wypełnia innymi pozytywnymi energiami Uzdrawianiem czy diagnostyką na odległość zajmuje się bardzo często. Pomaga wielu chorym ( np. likwiduje ból, przywraca prawidłowe ciśnienie, usuwa bóle migrenowe itp.) poprzez oddziaływanie w trakcie rozmowy telefonicznej. Z tego rodzaju pomocy-konsultacji korzysta również wielu lekarzy np. Z Niemiec, Szwajcarii, Włoch.

Built by Agaru5